4.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Tři body si nakonec odvezlo mužstvo z Třebětic

12. T. Dubský - 11. V. Habr , 81. R. Nehyba
18

Ač byl první poločas vyrovnaný a skončil 1:1, nakonec plně bodovalo mužstvo z Třebětic. Čtyři Dvory se zatím potýkají s krizí, ale stále mají čas se z ní vymanit a postupovat v tabulce nahoru, aby následovaly povedenou minulou sezónu. V dalším kole je čeká dobře hrající soupeř z Jistebnice a do Třebětic dorazí zatím stále se trápící mužstvo z Nemanic.

SK Čtyři Dvory České Budějovice
Martin Lafata (trenér): Bohužel se to opakuje již čtvrtý zápas, naše hra není špatná, ale nedokážeme využít šance, které si vypracujeme a to i ty nejvyloženější. Naopak soupeři naše chyby většinou potrestají. Zdá se, že jsme v krizi ....

FK Sokol Třebětice
Marek Černoch (trenér): Vstup do utkání byl z naší strany solidní, už v druhé minutě měl tutovku Ondra Černoch, bohužel přestřelil. Naše aktivita ještě rostla a po krásné kombinační akci jsme šli do vedení. Dvě minuty po našem gólu zcela zbytečně inkasujeme a opět se to na nás podepisuje. Sice hned vzápětí máme další šanci, kterou neproměňujeme a soupeř od 25. minuty přebírá aktivitu na svou stranu a do konce poločasu je lepším týmem. Do druhého dějství jsme naskočili hodně nabuzeni svou hru opět zlepšit a to se nám podařilo. Celou druhou půlku jsme domácí přišpendlili na jejich polovinu a kombinačně jsme je přehráli, měli jsme i šance, dali jsme tyčku, nakonec jsme se dočkali a překlopili utkání na naší stranu. Za úvod zápasu a druhou polovinu musím kluky pochválit.

D. Pecha [-] - D. Trča [-] , P. Janeček [-] , T. Dubský [-] , K. Jindrle ml. [-] (61. L. Hartl [-] ) , J. Řepa [-] (57. T. Vajo [-] ) , L. Hofmann [-] , V. Houška [-] , F. Král [-] , T. Pecha [-] , M. Pavlík [-]

P. Urbánek [-] - J. Chvátal [-] , M. Trávníček [-] , P. Kelbler [-] (17. R. Tříletý [-] ) , P. Švarc [-] , R. Nehyba [-] , O. Černoch [-] , M. Kelbler [-] (81. V. Havlík [-] ) , V. Habr [-] , V. Bastl [-] (46. D. Kelbler [-] ) , T. Chvátal [-]

ŽK: 44. F. Král , 65. V. Houška , 69. T. Vajo - 85. T. Chvátal , 92. M. Trávníček .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: PEČENKA Miroslav - NOVOTNÝ Ctibor, RYNEŠ Vladimír.