13.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

V posledním zápase podzimní části zůstaly tři body v Jistebnici

17. J. Stoszek , 41. M. Sokolt , 86. D. Ruber - 6. J. Janů
18

Jistebnice doma body uhájila. Po prvním poločase domácí vedli 2:1 a téměř na konci druhé půle David Ruber už jen pojistil výsledek na 3:1. Ve velmi vyrovnaném vršku tabulky se tak Jistebnice usadila na páté příčce a budějovická Lokomotiva na sedmé.

1.FC Jistebnice
Pavel Kubec (předseda klubu): V začátku zápasu jsme si vytvořili zajímavou šanci, kterou jsme neproměnili. V 6. minutě naše zmatky v obraně soupeř bohužel využil a šel do vedení. Po vyrovnané části, když se hrálo mezi vápny, jsme využili chybu obrany hostí my. Po centru Sváčka si gólman Lokotky šel pro balón, ale předstihl ho skákající Stoszek a vyrovnal na 1:1. Nadále jsme si vytvářeli šance, které jsme neproměnili. Až do 41. minuty, kdy po odraženém rohu si míč našel Michal Sokolt a dostal nás do vedení 2:1. Ve druhém poločase si každý tým vytvářel skvělé šance, které gólmani dokázali zlikvidovat. Až do 86. minuty, kdy Sokolt rychle rozehrál aut a David Ruber přehodil brankáře na konečných 3:1.

L. Novák [-] - M. Sokolt [-] (91. F. Plachý [-] ) , J. Stoszek [-] , P. Horčička [-] , R. Hejlík [-] (62. D. Ruber [-] ) , A. Buchtele [-] , V. Podzimek [-] , T. Popelka [-] , M. Muž [-] (87. O. Dušek [-] ) , V. Vacek [-] , A. Sváček [-]