10.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

Jistebnice si odvezla z Kovářova tři body

18

Skóre otevřeli jako první domácí už v 9. minutě, na to ale odpověděli hosté vyrovnáním v 18. minutě. Přesto, že se mužstvo Kovářova poté znovu dostalo do vedení, Jistebnice vyrovnala a následně ještě jednou skórovala. Stav utkání byl tedy 2:3 a do konce už se nezměnil. Ze tří bodů se radovali hosté, kteří se momentálně pohybují na šesté příčce tabulky, zatím co Kovářov se stále trápí v dolní části tabulky. O získání tří bodů se pokusí v dalším kole s budějovickým Čtyrákem a do Jistebnice zavítá mužstvo z Mladé Vožice.

1.FC Jistebnice
předseda klubu: Zápas jsme nezačali úplně dobře, v 9. minutě po rohu jsme inkasovali, z gólu jsme se ale oklepali a hned srovnali stav na 1:1. Bohužel jsme inkasovali po druhé, ale opět nás to nezlomilo a vyrovnali jsme na 2:2 a ještě do poločasu otočili stav na 2:3. Ve druhé polovině pokračoval vyrovnaný a tvrdý zápas, naštěstí se nám podařilo ho zvládnout a zvítězit.