7.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

V Jistebnici se body dělily

22

Téměř hned v úvodu zápasu se prosadil bernartický Rakovan, který dostal svůj tým do vedení. Před koncem prvního poločasu se však podařilo domácím vyrovnat. Ve druhé půli už ale k přečíslení skóre nedošlo a tak se mužstva rozešla smírně. V dalším kole zamíří Jistebnice do Dačic a Bernartice se na domácím hřišti utkají se Čtyřmi Dvory.

1.FC Jistebnice
Pavel Kubec (předseda klubu): Zápas jsme začali špatně a hned ve 4. minutě jsme inkasovali. Zápas byl vyrovnaný, každý tým si nějaké šance vytvořil. Bernartice jich v prvním poločase měli možná trochu víc. Nakonec jsme se dočkali a náš Zdeněk Šváb ve 37. minutě srovnal na 1:1. Do poločasu se nic nezměnilo a šlo se do kabin za stavu 1:1. V druhém poločase se o proti tomu prvnímu také nic neměnilo, šancí naopak bylo méně a tak zápas skončil nerozhodne 1:1.

L. Novák [-] - M. Sokolt [-] , J. Stoszek [-] , P. Horčička [-] , V. Podzimek [-] , A. Buchtele [-] , Z. Šváb [-] , V. Vacek [-] (31. M. Mrzena [-] ) , A. Sváček [-] , M. Fara [-] , T. Ruber [-] (65. T. Popelka [-] )