4.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

První bod pro Čáslav! Utkání v Luštěnicích končí nerozhodně.

9

Ve 4. kole středočeského kraje se utkali zatím bezbodové Luštěnice s B-týmem Čáslavi.

Rychlý začátek

Zápas začal ve velmi velkém tempu, které moc nepřipomínalo bitvu mezi dvěma celky na spodku tabulky.

Hned od začátku si týmy tvořily velké šance a gól visel ve vzduchu hned od prvních minut. Luštěnice tlačily a již v 6. minutě se do velké šance dostal Hrynčuk, který mířil přesně a poslal Luštěnice do vedení.

V 10. minutě se do své první velké šance dostala i Čáslav. Fišr si krásně zaběhl na obranu, parádně zpracoval dlouhý balón a poslal ho mezi nohy gólmana Janury, 1:1.

Zbytek poločasu se nesl ve znamení tlaku domácích, který ale bohužel pro ně nedokázali využít. Do šaten se tedy šlo za stavu nerozhodného.

Bitva o rozhodující branku

Druhý poločas měly oba celky jeden stejný cíl - vstřelit rozhodující gól.

Od začátku druhé půle byla vidět snaha o vstřelení druhé branky spíše na straně domácích Luštěnic. Tvořili si šance, ale spíše to byly náznaky. Tímhle způsobem to pokračovalo až do konce zápasu a další branky jsme se bohužel nedočkali.

S výsledkem zápasu může být více spokojená Čáslav, která celý zápas tahala za kratší konec a ukořistila první bod v sezóně.

TJ Sokol Luštěnice
Jakub Pleško: Výkon našeho mužstva, stejně jako všech hráčů nebyl optimální. Potřebujeme ještě 2,3 zápasy, aby jsme se dostali na vyšší úroveň a dokázali zápasy otáčet na naši stranu.

Z. Janura [-] - J. Kopa [-] (69. T. Kočí [-] ) , J. Semerák [-] , S. Hrynčuk [-] (88. R. Hrdlička [-] ) , J. Grus [-] (77. T. Hrdlička [-] ) , O. Mísař [-] , O. Fišer [-] , J. Grus [-] , M. Hůlka [-] , P. Pavlíček [-] , V. Horák [-]