15.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Podlesí se s podzimem rozloučilo prohrou, doma nestačilo na Nelahozeves

8

Fotbalisté Podlesí prohráli v minulém kole na půdě Kralup. Dnes je čekal soupeř, který se od modrobílích nenachází daleko - Nelahozeves. V zápase byly k vidění tři branky, červená karta i neuznaný gól!

Do vedení poslal hosty Kochman, v závěru odpověděl Vohradský

Domácí se mohli po zhruba deseti minutách hry dostat do vedení. Samostatný únik na brankáře Zavadila ale neproměnil Martin Šlapák.

Zanedlouho se radovali nelahozevští. Hosty poslal do vedení Radim Kochman.

Po celou první půli dělal domácí defenzivě problémy nelahozevský útočník Jakub Kučera, který byl velice nebezpečný. Náskok svého týmu ale nenavýšil.

Naopak domácím se podařilo ve 41. minutě vyrovnat. Na 1:1 srovnal po zaváhání hostující defenzivy Matěj Vohradský.

První půle tak skončila smírně 1:1.

Vítězná trefa Holého a neuznaná branka pro domácí

Hned po pár minutách druhé půle byla k vidění červená karta. Po dvou žlutých napomenutí musel hřiště předčasně opustit domácí Lukáš Havelka.

Nelahozeves využil přesilovku hned po třech minutách, kdy svůj tým po rohovém kopu poslal do vedení Jan Holý.

Podlesí mělo poté několik příležitostí k tomu, aby podruhé v zápase vyrovnalo.

To se mu podařilo zhruba deset minut před koncem. Branka Ondřeje Drašnara ale pro údiv všech domácích příznivců nebyla uznána kvůli ofsajdovému postavení.

Utkání tak nakonec skončilo vítězně pro Nelahozeves, která zvítězila na půdě Podlesí 2:1.

TJ Kovohutě Podlesí
Radim Černohorský: Zápas se lámal na začátku, kdy šel Šlapák sám na branu a tutovou šanci neproměnil. Ve druhé půli nepochopitelně vstoupil do utkání pomezní rozhodčí. Po zápase jsme mluvili s delegátem, který uznal, že gól měl platit. Cítíme křivdu.

TJ Dynamo Nelahozeves
Daniel Kaplan: Přijeli jsme do Podlesí, kde se hrálo vlastně o šest bodů. Jsem rád, že jsme to zvládli a že jsme ten zápas vyhráli. Myslím, že ti kluci, co nastoupili, tak makali celý zápas velice dobře.

J. Zykán [-] - O. Bublík [-] (36. M. Vohradský [-] ) , L. Havelka [-] , O. Valta [-] , J. Jiránek [-] , M. Šlapák [-] , O. Drašnar [-] , F. Šrajn [-] (83. M. Hanáček [-] ) , O. Vojtišek [-] , Z. Buch [-] , J. Mezera [-]

R. Zavadil [-] - D. Kulhánek [-] , L. Simon [-] , J. Holý [-] , J. Kučera [-] , M. Pekárek [-] , D. Valda [-] , R. Kochman [-] (77. D. Kaplan [-] ) , J. Emmer [-] , T. Pokorný [-] , P. Dubský [-]

ŽK: 18. O. Vojtišek , 27. O. Drašnar , 52. L. Havelka , 66. Z. Buch - 32. L. Simon . ČK: 52. L. Havelka .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: KUBEČKA Matěj - KURKA Miloš, JENÍK David.