5.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Červená karta i sanitka! Dramatické utkání mezi Klecany a Velkou Dobrou dopadlo lépe pro hosty

7

Dvě výhry a jedna prohra. To byla bilance domácích Klecan před utkáním s Velkou Dobrou. Ta naopak v nové sezoně získala zatím pouze jeden jediný bod. Po dnešním, poměrně vyhroceném utkání, se ale konečně radovala z výhry!

Dvě branky na obou stranách

Utkání bylo od první minuty poměrně vyrovnané.

Do vedení se v 11. minutě dostali hosté. Po skvelém napadání a následné příhrávce Denise Rogerse skóroval Martin Zelenka.

V 18. minutě bylo vyrovnáno. Po prodloužení hlavou se trefil Matúš Ševčík.

Nerozhodný stav netrval ani dvě minuty a Velká Dobrá znovu vedla. Po rychlé a povedené akci se prosadil tentokrát už sám Denis Rogers.

Těsně před koncem první půle se hosté po zákroku na Stříšku dožadovali penalty. Rozhodčí ale do píšťalky nefoukl, hru nechal běžet dál a z následného brejku vyrovnal na 2:2 Petr Hájek.

Úvodní dějství tak skončilo nerozhodně 2:2.

Sanitka, červená karta a vítězný gól hostů

Hned zkraje druhého poločasu přišla nepěkná situace, kdy po faulu na Denise Rogerse zůstal hostující fotbalista ležet na zemi, a nakonec pro něj musela přijet sanitka. Na hrací ploše ho nahradil Petr Popelka.

Hosté si ale spravili chuť o pár minut později. Po zisku balónu se na 3:2 prosadil Filip Dejčmar.

Domácí se snažili o vyrovnání, to se jim ale nepodařilo.

Deset minut před koncem přišla další nepříjemná situace, kdy se po faulu ocitl na zemi se zkrvaveným obličejem hostující Sekanina. Viníkem byl Miloslav Bečka, který si za svoje počínání vysloužil červenou kartu.

Poměrně dramatické utkání mezi Klecany a Velkou Dobrou tak skončilo první výhrou v sezoně pro hostující celek.

MSK Klecany
Jiří Kruťa: Jsem zklamán. V hodně situacích nás podržel gólman, ty gólové ale zrovna nevyšly. Soupeř byl oproti loňsku určitě kvalitnější. Jsem vážně zklamaný, obzvlášť za první půli. Myslím, že tam jsme měli více šancí, které jsme měli proměnit.

FC Čechie Velká Dobrá
Marek Abrham: Za mě výborně odbojované a odmakané utkání. I přes to všechno, co se na hřišti dělo, nás to nesrazilo, dokázali jsme zvednout hlavy a zápas strhnout na svou stranu. Bohužel, kaňka na utkání je zranění jednoho hráče, kterého odvezla sanitka a zranění druhého hráče, který jel na rentgen.