13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Strakonice s Dražejovem berou ze zápasu po bodu

23

B tým Junioru ze Strakonic čekal v nedělním zápase, jako poslední soupeř na podzim, Dražejov. V souboji tabulkových sousedů nastupovaly v lepší pozici Strakonice, které měli dvoubodový náskok na Dražejov.

Po prohře ve Volyni začal nedělní zápas Junior aktivněji než hosté a jako odměna přišla v 19. minutě i první branka domácích, když se prosadil kapitán Šefčík, který vstřelil svojí devátou branku v letošním ročníku. Branka ale jakoby nalila krev do žil hráčů Dražejova, kteří poté vyrovnali tempo hry a byli vyrovnaným soupeřem domácích. Poločas ale branku už nepřinesl a Junior tak vedl o jednu branku.

Druhý poločas začal hodně z ostra a oba týmy si vytvořily nadějné šance. Žádná ale v brance neskončila, a tak přišla branka až v 65. minutě. To se k míči dostal Matas, který překonal brankáře Moudrého a Dražejov tedy vyrovnal stav utkání. Čas postupem času dále plynul a nakonec došel až do svého závěru. Remíza 1-1 přinesla bod oběma týmům a nutno podotknout, že remíza tomuto zápasu sluší. A jak už jsme zmínili, Strakonice končí podzim na sedmé pozici s dvoubodovým náskokem na osmý Dražejov.