13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Hoštice udržely v Bělčicích vedení a berou tři body

23

Bělčice doma čekal v posledním podzimním kole zápas proti Hošticím, které za sebou měly tři porážky v řadě a nečekalo je nic lehkého. Bělčice totiž doma body jen tak nerozdávají.

Od prvních minut se hrál vyrovnaný duel, který ale přinášel šance spíše domácím hráčům. Ti ale nedokázali vyřešit lépe koncovku a tak poločas postupem plynul za bezbrankového skóre. V závěru ale nakonec přišla gólová situace. Ve 40. minutě propasíroval míč za Dražana Křivanec a Hoštice tak po prvním poločase vedly 1-0.

Do druhého poločasu šly Bělčice s jasným cílem vyrovnat, ale přišla 66. minuta. Míč se dostal k Hlavovi a ten poslal Hoštice do dvoubrankového vedení. Domácí postupem času vsadili vše na jednu kartu a navíc pro jejich prospěch přišla i 80. minuta, když po druhé žluté kartě šel předčasně do sprch Dohonyi. Přesilovku využil hned vzápětí v 85. minutě Martin Ráž a Bělčice se snažily dále vyrovnat stav utkání. Bohužel pro domácí ale hosté vedení udrželi a Hoštice tak vezou tři body za vítězství 2-1.

TJ Sokol Bělčice
K. Dražan [-] - J. Houda [-] (68. M. Vrbský [-] ) , K. Hanzlík [-] (52. J. Vejšický [-] ) , M. Ráž [-] , A. Ježek [-] , L. Krameš [-] , O. Páca [-] , M. Hrkel [-] (68. M. Fiala [-] ) , J. Cibulka [-] , K. Zeman [-] , V. Mach [-] (76. T. Ježek [-] )

TJ Sokol Střelské Hoštice
D. Petržilka [-] - M. Virostek [-] (84. J. Šíp [-] ) , J. Strnad [-] - J. Kuncl [-] (94. F. Žilák [-] ) , V. Dohonyi [-] , K. Heřman [-] , V. Braťka [-] (74. M. Červený [-] ) , P. Rejšek [-] , P. Hlava [-] - M. Kokrda [-] , V. Křivanec [-]

ŽK: 39. K. Zeman , 67. A. Ježek , 78. J. Cibulka - 31. V. Braťka , 43. V. Dohonyi , 45. D. Petržilka . ČK: 80. V. Dohonyi .
Hráči zápasu: P. Hlava .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: HANDŠUH Karel - KOBLASA Augustin (N), PAROUBEK Václav (N).