11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Bělčice berou důležité tři body proti Bavorovu

26

Bavorov chtěl navázat na bodový zisk ze zápasu proti Vlachovu Březí na výjezdu do Bělčic. Domácí ale chtěli tento zápas za každou cenu vyhrát a přistoupili k němu velice zodpovědně.

A disciplína ve hře Bělčic přinesla ovoce už v 10. minutě zápasu, když se prosadil útočník domácích Jakub Houda, který překonal hostujícího brankáře Koutského. Domácí branka nakopla, kteří ale dál útočili do obranného valu hostů z Bavorova, kteří tak hrozili pouze z brejkových situací. Ty ale dokázala likvidovat dobře postavená domácí obrana a tak druhou branku v zápase přidali opět domácí Bělčice. Ve 30. minutě se prosadil navrátilec do sestavy Lukáš Krameš. Poločas už další branku nepřinesl a tak domácí vedli po poločase o dvě branky.

Druhý poločas přinesl fanouškům stále stejný scénář, jako ten první. Bělčice útočili dále do bloku hostů, který už bohužel pro domácí fanoušky překonat nedokázali. Mrzet je to ale nemuselo, protože Bavorov se prakticky k ničemu velkému ve druhém poločase nedostal a tak Bělčice získaly tři body, které jsou pro ně velice důležité.