10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sedlice porazily Cehnice! Dvakrát se prosadil Klíma

25

Cehnice chtěly po minulém víkendu navázat na bod proti Chelčicím. Čekal je ale těžký soupeř ze Sedlic, který dělil body v derby v Bělčicích.

Netrvalo dlouho a už ve 3. minutě vidělo padesát přítomných diváků první branku. Prosadil se obránce domácích Sedlic Klíma. Sedlice měly více ze hry a v 17. minutě navýšil náskok domácích na 2-0 Běloušek. Poté přišlo mnoho šancí, které měli převážně domácí. Žádná z nich se už ale neproměnila a poločas skončil 2-0 pro domácí.

Ve druhém poločase hráči domácí Sedlice kontrolovali míč a hosté hrozili z brejků. Branku vstřelili ale opět domácí, když v 73. minutě zamířil přesně Mikeš. Branka Mikeše definitivně zlomila odpor hostů z Cehnic a branka Klímy v závěru už jen upravila výsledek na konečných 4-0. Sedlice si tak připsaly další tři body.