10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Volyně loupila v Hošticích

22. J. Kuncl - 8. J. Chvosta , 41. F. Dlouhý (p.) , 90. J. Brabec
25

Po vítězném zápase chtěly Hoštice navázat na tento výsledek v sobotu proti Volyni, která odehrála vyrovnaný zápas v minulém kole proti Sousedovicím.

A hosté začali nejlépe, jak mohli. Už v 8. minutě dokázal vstřelit branku expert tipér tohoto kola Jaroslav Chvosta. Domácí ale dokázali o chvíli později vyrovnat, když se ve 22. minutě prosadil Kuncl. Do poločasu si ale hosté vzali vedení zpět na svojí stranu zásluhou dvougólového střelce proti Sousedovicím Františka Dlouhého, který ve 41. minutě proměnil nařízený pokutový kop.

Druhý poločas přinesl v 59. minutě zkrat hostujícího Škopka, který udeřil hlavou protihráče. Volyně tak hrála o deseti lidech a domácí Hoštice mačkaly obranu hostů. Ta ale, i díky brankáři Mrázovi, statečně odolávala tlaku. Domácí nakonec přesilovku nedokázali využít a naopak ještě inkasovali. V 94. minutě přidal pojišťující branku po přihrávce Kristiána Hajka Brabec. Volyně tak zvítězila na horkém hřišti Hoštic 3-1.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba - vedoucí mužstva: Úvod zápasu byl hodně vyrovnaný. My jsme hráli ze zajištěné obrany a domácí spoléhali na dlouhé nákopy, které všechny končili v autu. První větší šanci měli domácí, ale nás výborným zákrokem podržel Mráz. Z protiútoku se po sérii odrazů míč odrazil k volnému Jardovi Chvostovi a ten z poza vápna nedal brankářovi šanci. Bohužel ve 22. minutě jsme udělali chybu v obraně ala Martin Vitík v derby a domácí srovnali. Do konce poločasu se nám podařilo vstřelit druhou branku v pokutového kopu zásluhou Dlouhého. Po změně stran obdržel zbytečnou červenou kartu Škopek a my jsme se stáhli do bloku. Toto se nám velmi dařilo domácí se nedostali vůbec k ničemu. A naopak my jsme hrozili po špatné rozehrávce domácích. V poslední minutě utkání se ještě trefil Brabec a završil účet utkání na 1:3.

TJ Sokol Střelské Hoštice
D. Petržilka [-] - M. Kokrda [-] , O. Koudelka [-] (85. M. Červený [-] ) , M. Virostek [-] - J. Kuncl [-] , P. Rejšek [-] , V. Braťka [-] (35. K. Kohout [-] ) , P. Hlava [-] , V. Dohonyi [-] , P. Lemberger [-] - - V. Vršecký [-]

T. Mráz [-] - P. Hájek [-] , J. Chvosta [-] (73. K. Hájek [-] ) , F. Frček [-] , P. Pletka [-] , M. Chvosta [-] , J. Procházka [-] , T. Škopek [-] , P. Temňák [-] (87. J. Steiner [-] ) , F. Dlouhý [-] , J. Brabec [-]

ŽK: 39. V. Dohonyi , 41. P. Rejšek , 59. M. Kokrda - 62. P. Pletka , 87. P. Hájek . ČK: 59. T. Škopek .
Hráči zápasu: J. Chvosta .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: DIMITROV Nikolaj - PAROUBEK Václav (N), RABA Jiří (N).