9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Junior doma porazil Bavorov

25

Strakonice schytaly krutou porážku, když ztratily zápas ve Vacově a spravit chuť si chtěly v sobotním domácím zápase. Jako soupeř dorazil Bavorov, který měl před zápasem pouhopouhé dva body.

První poločas přinesl lehkou převahu domácích, ale hosté taky měli své šance a bylo znát, že v posledních zápasech dokázali konečně i bodovat.  I přes to se první dokázali prosadit domácí, když se ve 25. minutě trefil David Šefčík. Vedení vydrželo Junioru ale pouhé tři minuty! Ve 28. minutě se dokázal prosadit Oláh, který překonal chytajícího trenéra Martina Linharta, který musel z důvodu několika absencí do branky. Poločas už další branku nepřinesl a poločas tak skončil 1-1.

Druhý poločas začal v rychlém tempu, které kontrolovali domácí. V 51. minutě si Junior vzal zpět vedení zásluhou Kafky a domácí začali mít čím dál větší převahu. Hosté ale drželi dlouho pouze jednobrankové manko a další branky padly až ke konci zápasu. V 78. minutě se nejprve prosadil Boukalík a v 84. minutě přidal poslední hřebíček do rakve Máška. Junior tak zvítězil 4-1.

FK Junior Strakonice B
Martin Linhart - trenér Junior "B": První poločas byl z naší strany lehce nervózní. Útočili jsme po stranách, ale moc se nám nedařilo ve středu hřiště. Dostali jsme se do vedení jenže v zápětí přišlo vyrovnání nádhernou střelou hostujícího hráče. Do druhého poločasu jsme nastoupili hodně aktivně. Dali jsme gól na 2:1 a začal festival neproměněných šancí. Hosté díky tomu stále drželi šanci na bodový zisk. Nakonec se nám podařilo vstřelit ještě dvě branky a utkání si v klidu pohlídat až do konce.

M. Linhart [-] - M. Boukalík [-] , J. Benedikt [-] , V. Hozman [-] , D. Míčka [-] (71. L. Pomej [-] ) , D. Šefčík [-] , J. Máška [-] , R. Novák [-] (64. L. Šimák [-] ) , J. Baloušek [-] , V. Peroutka [-] , O. Kafka [-] (83. A. Novotný [-] )