9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Gólovou přestřelku ovládly ve Volyni Sousedovice

16. F. Dlouhý (p.) , 51. F. Dlouhý , 63. O. Šimek (vl.) - 13. J. Šourek , 19. D. Petráň , 38. M. Hromíř (p.) , 48. J. Šourek , 53. J. Šourek
25

Po zápase s Bavorovem, který je stále poslední, čekal Volyni soupeř z druhého pólu tabulky. Do Volyně přijel totiž tým ze Sousedovic.

A už od první minuty se hrál rychlý fotbal, který i přinášel branky. Jako první se prosadili hosté ve 13. minutě a trefil se nikdo jiný, než střelec Josef Šourek. Vedení ale Sousedovicím nevydrželo dlouho. O dvě minuty později srovnal z penaltového kopu stav utkání Dlouhý. Ale opět přišla rychlá odpověď! V 19. minutě si hosté zásluhou Petráně vzali vedení zpět. Hektická šestiminutovka ale z daleka nebyla jediná pasáž, která bavila. Fotbal se dál hrát ve vynikajícím počasí a ve 38. minutě dokázali hosté odskočit do dvoubrankového vedení, když se také z penalty trefil Hromíř. Poločas skončil tedy 1-3 z pohledu domácích.

Druhý poločas přinesl rychle po zahájení i čtvrtou branku hostí, když se podruhé v zápase ve 48. minutě prosadil Šourek. Domácí ale opět rychle dokázali odpovědět znovu zásluhou Dlouhého. Kontaktní branku ale opět rychle následovala odpověď Sousedovic, když se v 53. minutě prosadil Šourek, který tak dokonal svůj hattrick. Domácí ale nesložili zbraně a v 63. minutě po vlastní brance Šimka snížili na 3-5. Minuty dále plynuly a nakonec Sousedovice dokázaly udržet vítězství a tak dále zůstávají neporažené.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba - vedoucí mužstva: Zápas se mi hodnotí těžce. Odehráli jsme vyrovnané utkání s vedoucím týmem soutěže. V prvním poločase hosté využili první větší šanci zásluhou Šourka. O pár minut později se nám podařilo vyrovnat, když pokutový kop proměnil Dlouhý. Bohužel po pár minutách hosté opět vstřelili branku. Do konce první půle hosté zvýšili náskok z pokutového kopu. Po poločasové bouři jsme bohužel opět lacinou brankou inkasovali. O pár minut později jsme dokázali vstřelil korigujici branku zásluhou Dlouhého. Bohužel opět jako v první půli hosté na naši branku dokázali odpovědět zásluhou Šourka. V 63. minutě hostující hráč srazil do vlastní sítě hlavičku Dlouhého. Po této brance jsme dokázali hosty znervóznět a zatlačit na jejich půli. Bohužel se nám z tlaku nepodařilo vstřelit korigujici branku.

FC Znakon Sousedovice
Radek Pintíř - trenér: V prvním poločase jsme se zaslouženě dostali do vedení a šli do kabin s dvougólovým náskokem. Po změně stran jsme nedokázali udržet balón, rozehrávka byla nepřesná a v naší hře bylo mnoho chyb. Přesto zasloužené vítězství.

T. Mráz [-] - P. Hájek [-] , J. Janáček [-] , F. Frček [-] , A. Mack [-] (60. K. Hájek [-] ) , M. Chvosta [-] , J. Procházka [-] , T. Škopek [-] (56. J. Chvosta [-] ) , P. Temňák [-] (56. R. Prihara [-] ) , F. Dlouhý [-] , J. Brabec [-]

T. Frýda [-] - O. Rataj [-] (52. J. Hrach [-] ) , D. Marcinko [-] , D. Petráň [-] , J. Šourek [-] , M. Hromíř [-] (64. M. Křiváček [-] ) , O. Vaněček [-] , Š. Fábera [-] , O. Šimek [-] , P. Masák [-] (88. D. Brož [-] ) , F. Duba [-]

ŽK: 45. M. Chvosta - 37. Š. Fábera , 51. O. Šimek , 65. P. Masák .
Hráči zápasu: F. Dlouhý - J. Šourek .
Počet diváků: 155. Rozhodčí: KOLLÁRIK Vojtěch - KŘÍŽOVSKÝ Jiří, RYNDA Jaroslav.