8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Volyně veze z Bavorova všechny body

26

Volyně chtěla odčinit porážku s Vacovem, ale čekal je nevyzpytatelný soupeř z Bavorova, který chtěl doma navázat na venkovní bod že Střelských Hoštic.

První poločas byla Volyně jasně lepší a domácí nepustila do žádné šance. Všechny výborně šance ale zastavil domácí brankář a tak poločas skončil bezbrankovou remízou.

Druhý poločas začal opět svižně a tentokrát se do hry dostal i domácí Bavorov. Domácí Calta zlobil hostující obranu nejvíc, když dokázal dvakrát nastřelit konstrukci gólmana Mráze. Volyně ale tyto šance přestála a v 70. minutě strhla vedení na svojí stranu, když se prosadil Brabec. Bavorov už na tento gól zareagovat nedokázal a tak Volyně veze domů tři body za vítězství 1-0.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba - vedoucí mužstva: První poločas jsme byli herně lepším týmem a domácí jsme nepustili do žádné šance. My jsme si vytvořili pár dobrých šancí, ale bohužel ani jednu jsme nedokázali proměnit. Po poločasové přestávce jsme měli štěstí, když domácí Calta dvakrát nastřelil během pár minut brankovou konstrukci. V 70. minutě už se nám podařilo vstřelit úvodní branku. Když Brabec hlavičkou po milimetrovem centru od Pletky překonal domácího bbrankáře. Závěrečný tlak domácích jsme ustálili a zaslouženě si připsali další tři body do tabulky.