7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Bavorov dál bojuje! V Hošticích vydřel bod za remízu.

63. P. Hlava - 76. R. Oláh
30

V sobotu od šestnácté hodiny čekal fanoušky v Hošticích souboj dvou týmů, kterým se v současné chvíli nedaří. Střelské Hoštice prohrály tři poslední utkání při skóre 4:12. Bavorov zase získal pouze bod a hrozí jím zatím sestup díky poslední příčce, kterou okupují.

Zápas byl od začátku hodně nervózní od obou týmu, při lehké převaze domácích Hoštic. Žádná střela se ale v prvním poločase neujala a po 45 minutách svítily na tabuli dvě nuly u branek.

Druhý poločas přinesl lepší hru domácích, kteří byli za svojí aktivitu i odměněni. V 63. minutě šly zásluhou Pavla Hlavy Hoštice do vedení. Bavorov se ale nevzdával a dál byl pro domácí tým rovnocenným soupeřem. A poté přišla 76. minuta! Míč se dostal až k Oláhovi, který dokázal míč dostat za záda brankáře Petržílka a Bavorov tak dokázal vyrovnat stav na 1-1. Domácí se snažili zvrátit vedení opět na svojí stranu, ale marně. Bavorov tak vydřel bod za remízu 1-1. Hoštice naopak prodloužily svoji dosavadní lehkou krizi.