4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Vacov doma nadělil Bavorovu šestku!

11. F. Zitta , 17. F. Zitta , 59. A. Bujok , 83. A. Bujok , 85. T. Hozman , 90. M. Valta
27

V sobotu čekal Bavorov další zápas o první body v letošním ročníku. Čekal je ale velmi silný soupeř v podobě týmu z Vacova. Domácí Vacov nedal soupeři v zápase žádnou šanci a hostující brankář Koutský musel míč ze své sítě lovit šestkrát. Naopak domácí Forejtar zapsal už druhé čisté konto v novém působišti po letním přestupu z Tatranu a domácí vyhráli nakonec 6-0. Dvakrát se trefil Filip Zitta společně s Antonínem Bujokem.

Domácí diktovali od první minuty tempo hry a branky na sebe nenechaly dlouho čekat. V 11. minutě se prosadil útočník domácích Filip Zitta a poslal svůj tým tak do vedení. Sám Zitta přidal o šest minut později, v 17. minutě, druhou branku domácích. Poté se hra částečně vyrovnala a všechny šance, hlavně Vacova, pochytali brankáři. Poločas skončil tedy 2-0.

Druhý poločas přinesl gól až v 59. minutě, kdy se prosadil Antonín Bujok. Následně přišla v 62. minutě další rána pro hosty, když viděl po svém zákroku druhou žlutou Folta a musel tak jít předčasně do sprch.  Domácí dlouho nemohli přesilovku využít, až do posledních deseti minut. v 83. minutě se podruhé trefil Bujok, následně v 85. minutě zvýšil na 5-0 střídající Hozman a vše završil šestou brankou v 90. minutě Marek Valta. Domácí si tak připsali vysoké vítězství 6-0 nad Bavorovem, který se dál trápí a zůstává jako poslední bez bodu.