2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Zápas plný karet vyhrála v Cehnicích Volyně

23

Při nedělním odpoledni se sehrálo utkání druhého kola mezi Cehnicemi a Volyní. Zápas plný osobních soubojů se rozehrál karetní mariáš, který skončil na 12 žlutých z nichž domácí Ondřej Martínek viděl dvě žluté karty a následně i červenou kartu. Hosté díky dvěma brankám vždy na konci poločasu nakonec zvítězili 2-0 a odvaží si tři body.

Zápas, provázel už od prvních minut nepřesnosti od obou stran. Jediné co za zmínku stojí je gólová akce hostů. Po pravé straně prošel ve 38. minutě Josef Procházka, který obešel dva protihráče a zamířil i s troškou štěstím přesně k tyči. Hosté tak šli po poločase do kabin s náskokem jedné branky.

Druhý poločas přinesl více šancí, zejména hosté se snažili zvýšit svůj náskok. Žádnou z nich ale týmy nedokázaly přetavit v gól. Hostům ale nakonec přálo i štěstí a dokázali se prosadit. V 71. minutě propadl centr z levé strany až na zadní tyč, kde se k míči dostal Jiří Čužna a podtrhl svůj výkon brankou na 2-0 pro hosty. Domácí nedokázali už srovnat skóre i přes šanci kapitána z přímého kopu. Ten brilantním skokem vytěsnil za hosty brankář Mráz. Hosté tak zvítězili 2-0 a připisují si tři body do tabulky

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba, vedoucí mužstva: První poločas byl vyrovnaný bez větších šancí. Hra se povětšinou odehrávala ve středu pole kde oba týmy sváděli osobní souboje. Postupem času jsme začali přebírat otěže zápasu a odměnou byla úvodní branka zápasu, kterou vstřelil po samostatné akci procházka, když obešel dva obránce a šajtlí na zadní tyč nedal domácímu brankáři šanci. Po změně stran se pokračovalo ve stejném duchu jako na konci prvního poločasu. My jsme byli na míči a vytvořili si spoustu dobrých šancí. Pojišťovací branku jsme vstřelili v 71. minutě zásluhou Čužny, když centrovany míč do vápna na zadní tyči uklidil do branky. Tato branka celý zápas rozhodla.