6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

Frymburk doma bodoval na plno

20. S. Budík , 36. R. Bagoni , 43. S. Budík , 64. L. Brůha , 85. L. Brůha (p.) - 32. A. Perfoll , 65. V. Pavel
27

Frymburk přivítal doma rezervu Trhových Svinů a potřeboval už bodovat. Měl prozatím jen šest bodů a s tím rozhodně nemohl být spokojen.

S Markem Vítkem v bráně si Frymburk věřil a po půl hodině šel do vedení brankou Stanislava Budíka. Radost domácíh trvala jen dvě minuty, než Aleš Perfoll vyrovnal. Roman Bagoni, ale vzápětí vrátil vedení na domácí stranu. Před odchodem do kabin rozjásal domácí příznivce ještě Stanislav Budík

V druhém poločase zvýšil už na 4:1 Lukáš Brůha. Vojtěch Pavel po minutě snížil na 4:2, ale poslední slovo měl Frymburk. Z penalty završil na 5:2 opět Lukáš Brůha. Pro Frymburk výborné body a za týden ho čeká těžký duel na hřišti Hrdějovic. Trhové Sviny B přivítají Frymburk.