5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Zlatá Koruna rozstřílela Boršov

13. J. Šebelka , 19. J. Šebelka , 22. L. Matúš , 26. J. Šebelka (p.) , 40. J. Šebelka , 50. J. Zajíc , 57. M. Král , 62. F. Persán (p.) , 74. F. Persán , 81. J. Sláma , 89. M. Král
28

Zlatá Koruna tentokrát přivítala Boršov a pro hosty to byl nepěkný zážitek. Domácí tým neměl s hosty žádné slitování a nasázel jim jedenáct branek.

Domácí tým začal náporem a po třinácti minutách se prosadil Jan Šebelka. Za dalších šest minut to byl znovu Jan Šebelka, který navýšil vedení Zlaté Koruny. Po něm se trefil Lukáš Matúš a hostujicí tým rezignoval. Do konce poločasu ještě zatížil konto Boršova dvakrát Jan Šebelka, jednou z penalty.

Druhý poločas pokračoval ve stejných kolejích. Dvakrát se trefil Matěj Král, dvakrát František Persán a jednou Jan Sláma a Jakub Zajíc. Výsledek se zastavil na hrozivých 11:0. Domácí tým má po pěti kolech nastřílených 32 branek a Jan Šebelka se usadil na pozici nejlepšího střelce soutěže, když už vstřelil 10 branek.