2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

SK Mladé doma porazilo rezervu Trhových Svinů

30

Mladé v minulé sezoně sbíralo body především v domácích zápasech a venku se mu moc nedařilo. To se opět potvrdilo i během prvních dvou kol nového ročníku.

Mladé doma znovu těžilo z domácího prostředí a od začátku šlo za ziskem třích bodů. V bráně se mohlo spolehnout na jistě chytajícího Matěje Pokorného, který nedovolil soupeři vstřelit branku. A v poli se během prvního poločasu prosadil Dominik Ludvík

Rezerva Trhových Svinů se snažila ze všech sil vyrovnat, ale překonat domácí obranu se jim nedařilo. Když deset minut před koncem zvýšil na 2:0 Vojtěch Moudrý bylo o třěch bodech rozhodnuto.

Mladé si tak připsalo první body v této sezoně a za týden jede na hřiště Hrdějovic. Rezerva Trhových Svinů přivítá doma trápící se Velešín.