15.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

2. J. Matoušek , 7. L. Hromádka (p.) , 16. J. Bartoš , 37. P. Tůma , 89. P. Tůma
17

Diváci se v Třeboni dočkali hned pěti branek.

Domácí na hosty doslova vlétly.

Poslední utkání podzimu hráli Strakoničtí v Třeboni a opět doplatili na chyby v defenzivě, když v první čtvrthodině dostali rychlé góly po individuálních chybách a všechny ze standartních situacích. První gól přišel hned ve druhé minutě po trestném kopu až do malého vápna dává hlavou Matoušek. Druhý gól nenechal na sebe dlouho čekat. V 6 minutě penalta za faul ve vápně, kterou proměnil Hromádka . V 16 minutě po rohovém kopu nikým neuhlídaný Bartoš dává pohodlně na 3 : 0. Ještě do poločasu nám domácí dali z rychlého brejku čtvrtý gól ve 38 minutě Tůma. Další góly už první poločas nepřinesl a tak se šlo do šaten za pohodlného vedení pro domácí.

Druhý poločas byl mnohem klidnější.

Druhý poločas nic zajímavého nepřinesl, pouze jednu šanci hostí a jednu domácích. Ta hostí přišla ve 63 minutě, když Bílý poslal do brejku Krejčího, ale včasné vyběhnutí domácího brankáře mu znemožnil vstřelit čestný gól a ani následná dorážka Mášky nevedla ke gólu. Zato domácí v 88 minutě opět po standardce a nikým nehlídaný Tůma uzavírá skóre na 5 : 0. Pro domácí povedené ukončení podzimu, pro hosty tvrdá lekce.