11.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Sládkova trefa přisoudila všechny body Rudolfovu

18

Strakonicím se venku nedaří.

V tomto zápase bylo vidět z hostující strany velké zlepšení, ale opět pár hrubých chyb si neodpustili a to je stálo další venkovní prohru. Domácí sice začali prvních 15 minut převahou a v 7. minutě dvakrát ohrozili branku a Lízal obě situace skvěle vyřešil. Poté se hra začínala vyrovnávat a dokonce Strakoničtí měli i převahu. V 17. minutě Krejčího střela z 20 metrů nadělala domácímu brankáři velké starosti. O minutu později prošel Bílý až do vápna a jeho střelu Keřka za štěstím zachytil mezi nohama. V době hostujícího tlaku přišla ta hrubá chyba, kterou domácí  potrestali. Ve 30. minutě hosté kopali trestný kop u domácího vápna, přišla špatná rozehrávka, domácí se dostali do brejku na jehož konci byl Šindelář a posílá domácí do vedení 1 : 0. Ve 36. minutě hosté přece jenom dokázali vyrovnat, když Bílý přešel přes dva hráče, posunul balon do vápna Krejčímu a ten věděl jak naložit se šancí 1 : 1.

Druhý poločas se 15 minut nic před brankami nedělo, až přišla 60. minuta, kdy si hosté nepohlídali centr do vápna a Sládek našeho zaváhání využil ke skórování 2 : 1. V 61. minutě Peiger orazítkoval břevno Lízalovy branky a zrovna tak se to povedlo Pouzarovi v 69. minutě. Mezi tím v 65. minutě Krejčí našel ve vápně nabíhajícího Bílého a ten hlavičku poslal těsně vedle tyče. V 68. minutě Krejčí vyslal do brejku Prajzlera a jeho střelu z úhlu Keřka chytá. Ještě hosté měli možnost srovnat skóre v 74. minutě, když akci rozjel opět Krejčí na Prajzlera, na jeho centr si naběhnul Bílý a jeho dobrou hlavičku Keřka za svá záda nepustil.