9.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Milevsko doma nezaváhalo

26. J. Hadáček , 72. D. Petřík (p.)
14

V 9. minutě se domácí dostali do šance po malé domů, která byla opravdu malá a Lízal vše zažehnal, když zakončení Stejskala vystál. V 27. minutě po rohovém kopu se domácí Hadáček prosadil hlavou - 1 : 0. Ve 36. minutě měl dobrou příležitost Bílý ke skórování, ale byl vytlačen z vápna a z následného faulu kterého se dopustili domácí Rozhoň z trestného kopu poslal střelu těsně nad branku.

Druhý poločas přinesla první vážnější situaci ke vstřelení gólu až 60. minuta, když Máška našel ve vápně Bílého, který prudce vystřelil, ale střela jen o fous minula branku. V 72. minutě po standardce domácích přišel faul ve vápně a domácí Petřík penaltu proměnil 2 : 0 a jak se ukázalo takový byl i konečný výsledek.

AUTOR: J. Cibulka