--

--

Bohunice vezou tři body z Humpolce

7

Burčík dvěma brankami po přestávce zajistil hostům druhé vítězství v soutěži. Humpolec je na nule.

V prvním poločase branka nepadla

Na rozměrově velkém hřišti hosté předvedli dobrý první poločas, když celou hru kontrolovali, akorát se jim nedařili finální přihrávky. Bohunice si vytvořily dvě gólové šance. První měl po standardce kapitán Král, ale přestřelil. Druhou šanci měl Bednář, ale svůj samostatný průnik taktéž neproměnil. Do kabin se tak šlo bez branek.

Hosté po přestávce rozhodli

O první gól se postaral ze standardky Burčík, který zůstal volný na malém vápně, a hosté hned dvě minuty po začátku druhého poločasu vedli - 0:1. Domácí jakoby obdrženým gólem ožili, začali hosty tlačit a vytvořili si i několik šancí, které však v branku nepřetavili. Tutovku po Havlově akci zahodil Šmíd. Další Havlův centr nedokázal do brány dopravit Luňáček. Šanci měl i Šerý, ale jeho střelu hosté obětavě zblokovali. Pojistku svým druhým gólem přidal Burčík osm minut před koncem zápasu, když do brány dopravil centr od Petříka z pravé strany hřiště - 0:2.

AFC Humpolec
Roman Veselý (trenér): Dlouhodobě nás trápí problémy v koncovce, a to se potvrdilo i v tomto zápase.

T. Kříž [-] - O. Luňáček [-] (83. L. Havel [-] ) , A. Zástěra [-] (72. R. Dalík [-] ) , J. Pešek [-] , M. Pecha [-] , T. Kopic [-] (83. M. Podoba [-] ) , J. Maršík [-] (83. P. Štěpán [-] ) , I. Popovych [-] , M. Havel [-] , D. Šerý [-] , V. Šmíd [-]