Hranice porazily doma Kvítkovice

4

Dvěma góly rozhodl utkání domácí Rolinc.

Domácí šli do vedení

Poprvé v historii odehráli hraničtí fotbalisté domácí utkání pod umělým osvětlením. Novinka na stadionu SK Hranice se dočkala velkolepé premiéry během závěrečného podzimního kola MSFL.

Domácí chtěli derniéru podzimu vyhrát a první poločas byli lepším týmem.

Jejich snažení navíc proměnil Rolinc v branku, když otevřel skóre ve 27. minutě. Po dlouhém nákopu Markoviče nakopl skákající míč, který s přispěním hostujícího obránce zapadl do sítě - 1:0.

Do kabin tak šli spokojenější domácí.

Domácí berou tři body

Hned po změně stran dostal opět Rolinc ideální míč za obranu od Jakuba Marka a krásně přeloboval Semanka - ve 47. minutě 2:0.

Definitivní pojistku přidal v 59. minutě přesnou střelou z velkého vápna Josef Pančochář - 3:0.

V mrazivém večeru se utkání poté dohrálo a domácí brali všechny body.

SK Hranice
Roman Matějka - trenér: Strašně moc nám pomohly dva góly Kuby Rolince. Tohle nás vraždilo v minulých zápasech, nebyli jsme schopni skórovat. Dnes jsme šance využili, vzadu jsme hráli jednoduše a bez chyb.