--

--

Poslední Vítkovice opět bez bodu

6

Poslední Vítkovice dál čekají na první třetiligové vítězství. To se nedostavilo ani v domácím duelu s Uherským Brodem.

Hosté šli do vedení

Domácí se proti Uherskému Brodu prezentovali slušným kombinačním fotbalem, ale soupeř byl vzadu organizovaný, dobře bránil a hrozil z rychlých protiútoků.

Hosty poslal do vedení Jan Michalec, a to už v 9. minutě - 0:1.

Druhý gól přidal hostující Josefík ve 33. minutě a hosté vedli už o dvě branky.

Domácím se však podařilo utkání zdramatizovat, když se ke konci poločasu prosadil domácí Tamajka - ve 45. minutě 1:2.

Do kabin se i tak šlo lépe hostům.

Hosté své vedení navýšili

Do druhé půle vlétli lépe hráči Uherského Brodu.

Ihned po začátku druhé půle upravil na 1:3 svou druhou brnakou v zápase Michalec.

Hosty nevykolejilo ani vyloučení Josefíka v 51. minutě. Kapitán Uherského Brodu obdržel dvě žluté karty v krátkém sledu a musel předčasně pod sprchu.

Broďané ale zbytek utkání i v deseti bez problémů zvládli a vedení 3:1 uhájili.

Až v závěrečném podzimním venkovním zápase se tedy fotbalisté Uherského Brodu dočkali první výhry na soupeřově hřišti.

ČSK Uherský Brod
Lukáš Pazdera - trenér: Vítkovice neměly vítězství, chtěly ho s námi urvat za každou cenu. Naše venkovní bilance rovněž není bůhvíjaká, když jsme do soboty získali pouze bod v Hlučíně. I proto jsem na kluky apeloval, aby k utkání přistoupili poctivě, se vší vážností. O podcenění nemohla být ani řeč, i když Vítkovice získaly čtyři body a my osmnáct.