--

--

Rosice s přehledem porazily Hranice

10

Soutěž MSFL pokračovala od pátku 28. 10. již 13. kolem. Hrálo se o důležité body na špici tabulky i v nižších patrem. Rosice splnily roli favorita a porazily celkem s přehledem Hranice.

Domácí šli do vedení

V 11. minutě byl po centru Černého a přihrávce Přerovského v šestnáctce hostů faulován Sedláček a rosičtí dostali výhodu pokutového kopu. Jeho exekuce se ujal Přerovský, hranický brankář však své zaváhání napravil a pokus domácího útočníka vyrazil.

Ve 28. minutě zahrávali hosté přímý kop z nebezpečné pozice, střela Dittmera skončila dva metry nad břevnem.

Ve 33. minutě pronikl po levé straně do šestnáctky Slovanu Pak, z úhlu však Zádrapu nepropálil.

Stejný hráč si o dvě minuty později celou akci zopakoval, tentokrát zakončil pro změnu nad.

Ve 37. minutě vrátil domácí Koláčný přetažený centr Přerovského před branku, míč z kopačky Nováka skončil vedle levé tyče.

Ve 39. minutě se k zakončení dostal opět Novák, po přímém kopu Přerovského hlavičkoval pouze do náruče Tomečka.

O minutu později už se ale rosičtí dočkali, když si Koláčný narazil před šestnáctkou míč s Filou a přesnou střelou k levé tyči poslal Slovan do vedení – 1:0.

Domácí si výhru pohlídali

V podobné střelecké pozici se domácí Koláčný ocitl i v 51. minutě, tentokrát ovšem Tomečkovu svatyni minul.

V 67. minutě zahrál z poloviny hřiště malou domů hostující Cagaš, Přerovský jeho úmysl vystihl, obešel Tomečka a zasunul míč do prázdné branky – 2:0.

V 71. minutě se po pěkné kombinační akci domácích a přihrávce Koláčného ocitl sám před Tomečkem Dobrovodský, branku však trestuhodně přestřelil.

Hosté neskládali zbraně, ve finální fázi jim ale chyběly stejně jako v 73. minutě větší přesnost a trocha štěstí.

V 84. minutě odvrátila hostující obrana roh Přerovského k Buchtovi, ten vrátil míč zpět do vápna, kde Krejčí donutil svým atakem k chybě jednoho z obránců a ten přihrál před prázdnou branku Filovi – 3:0.

Domácí si tak do tabulky připsali další tři body.

SK Hranice
Roman Matějka - trenér: Musíme se zlepšit v jednoduchých herních činnostech - osobních soubojích a pohybu. Nedat si gól sami, jak tomu bylo teď nebo ve Znojmě. Soupeř se na něj musí nadřít a my spoléhat na to, že vytěžíme z minima maximum. Porazit se dá každý.