--

Hodonín přehrál doma Uherský Brod

3. M. Kadlec , 46. M. Holek (p.) , 88. D. Helísek
10

Soutěž MSFL pokračovala od pátku 28. 10. již 13. kolem. Hrálo se o důležité body na špici tabulky i v nižších patrem. Celkem pohodové vítězství si připsali hráči Hodonína, kteří porazili Uherský Brod 3:0.

Brzký gól domácích

Do utkání lépe vstoupili domácí.

Za Hodonín poprvé po zranění naskočil do základní sestavy Milan Kadlec a bývalý hráč pražské Sparty se odvděčil už ve třetí minutě, kdy otevřel skóre utkání - 1:0.

Těsně před odchodem do kabin dostal Hodonín možnost pokutového kopu za faul na Patrika Dresslera. K penaltě se postavil Martin Holek a nedal hostujícímu gólmanovi Vítu Nemravovi šanci – 2:0. Třiatřicetiletý kanonýr se prosadil ve třetím zápase v řadě.

Do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhé půli měli hosté mírnou převahu, vytoužené branky, která by utkání zdramatizovala, se však nedočkali.

Hosté si ve druhém poločase vytvořili tlak, standardky, ale žádné zakončení se neujalo.

Naopak domácím fanouškům udělal ještě v závěru radost David Helísek, jenž gólově zakončil rychlý protiútok do otevřené obrany Brodu - 3:0.

Uherský Brod tak čeká na výhru už šest zápasů.

FK Hodonín
Pavol Švantner - trenér: V poločase jsem kluky nabádal, aby udrželi vzadu nulu a přidali další gól. V obou případech to splnili. Poučili se z minulých zápasů, kdy se dopustili laciných chyb, z nichž jsme inkasovali.

ČSK Uherský Brod
Lukáš Pazdera - trenér: Poločasový výsledek 0:2 se těžko otáčí. Měli jsme víc ze hry, ale domácí už uzpůsobili hru dvougólovému vedení. Nepotřebovali dopředu tak jako my. Opticky to vypadalo dobře, ale fotbal se hraje na góly a na body, které nemáme. Máme hodně rohů, standardek a situací k zakončení, bohužel nedáváme góly. Ve finální fázi se trápíme celý podzim, teď dostáváme i laciné góly a nemáme sílu utkání otočit.