--

--

Znojmo porazilo doma Hranice

9

v 11. kole MSFL chtělo Znojmo doma získat potřebné body k tomu, aby se odlepilo ze spodních pater tabulky. Ke třem bodům ho nasměrovala penalta a červená karta pro hosty v jednom.

Dvojí trest pro hosty

To hlavní se událo v zápase Znojma s Hranicemi v prvním poločase, lépe řečeno v jedné akci domácích.

V polovině prvního poločasu útočník Znojma po chybě hranického stopera běžel sám na hostujícího brankáře Spurného, následovala srážka ve vápně a míč i tak zamířil do sítě.

Místo gólu ale hlavní sudí Svoboda přerušil hru, nařídil pokutový kop a navíc udělil hostujícímu gólmanovi červenou kartu. To vše se stalo ve 24. minutě, kdy nařízenou penaltu domácí Gonçalves proměnil - 1:0.

Do konce poločasu se stav nezměnil.

Gonçalves zkompletoval hattrick

V druhém poločase bylo znát, že hosté hrají o deseti a domácí si vedení pojistili.

Znojemnský Gonçalves zároveň dokonal hattrick. Nejprve se trefil v 73. minutě a hattrick zkompletoval o čtyři minuty později.

Domácí si tak v utkání připsali důležité tři body.

SK Hranice
Roman Matějka - trenér: „Dle mého názoru se pan rozhodčí upískl, zazmatkoval a udělal chybu."

1. SC Znojmo FK
F. Chmiel [-] - J. Čtvrtníček [-] , B. Baikoro [-] (82. J. Špalek [-] ) , M. Krakovčík [-] , M. Kilibarda [-] (42. F. Pálfi [-] ) , L. Lukčo [-] , D. Komínek [-] , A. Kartišovs [-] , M. Goncalves [-] (82. J. Synek [-] ) , J. Mrkva [-] , R. Russmann [-]

SK Hranice
Š. Spurný [-] - M. Vymětalík [-] , F. Markovič [-] , A. Dittmer [-] , J. Pančochář [-] (22. J. Tomečka [-] ) , J. Rolinc [-] (80. J. Marek [-] ) , D. Koláček [-] (46. N. Tilkeridis [-] ) , J. Beňa [-] , V. Pak [-] (80. P. Vavřík [-] ) , M. Kuchař [-] , R. Kundrát [-] (66. L. Hapal [-] )

ŽK: 22. B. Baikoro , 63. M. Krakovčík , 88. J. Čtvrtníček - 59. A. Dittmer , 88. L. Hapal . ČK: 20. Š. Spurný .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Svoboda Tomáš - OGRODNÍK Vlastimil, GASNÁREK Michal.