--

--

Remíza Hodonína s Frýdkem-Místkem

9

V rámci 11. kola si chtěli hosté z Frýdku-Místku odvézt nějaký ten bod z Hodonína. Důvod byl jasný, protože hosté ve čtyřech venkovních utkáních v řadě nebodovali.

Domácí nastřelili tyč

Domácí se jako první dostali ke střele na bránu, o kterou se v 18. minutě postaral Helísek, ale Michael Gergala si s jeho pokusem na přední tyč poradil.

O sedm minut později měl Hodonín obrovskou šanci na vedení, neboť se k odraženému míči uvnitř vápna dostal Libor Bobčík, ale jeho rána orazítkovala horní tyč válcovenské svatyně. Po půl hodině zápasu se ke střele dostal také Patrik Švantner, ale Gergela byl znovu připraven.

V nastavení první půle získal balón hostující Velner, který jej posunul na levou stranu Konečnému, jenž našel na hranici malého vápna Kovaříka, ale nejlepší střelec hostí v obrovské příležitosti přestřelil bránu Petráše.

První poločas tak branku nepřinesl.

Oba týmy berou bod

Do druhé části zápasu vstoupil Frýdek-Místek aktivně, ale do vedení se dostali hosté.

V 58. minutě našel centrovaný míč před bránou Martina Holka, jenž hlavou zakončil za brankovou čáru, kde balón sice odkopl Jakub Blejchař, ale pozdě - 1:0.

V další akci se dostal do zakončení domácí Bobčík, ale jeho pokus na dlouhou nohu letěl vedle.

V 79. minutě hostující Rubý svým centrem našel hlavu Jakuba Massaniece, jenž zakončil do levé části brány a vyrovnal - 1:1.

Před koncem se domácí Jáger dostal ke střele z hranice vápna, ale Gergela jeho plavající pokus dokázal vyrazit.

Utkání tak skončilo remízou 1:1 a obě mužstva si rozdělila po bodu.

MFK Frýdek-Místek
Robert Pištěk - trenér: „Dnešní bod musíme brát všemi deseti, protože náš výkon nebyl dobrý. Absolutně nám chybí touha a herní odvaha."