--

--

V souboji nováčků dominovaly Hranice

8

Souboj nováčků MSFL v 10. kole MSFL nakonec s přehledem ovládli fotbalisté Hranic, kteří už v prvním poločase vedli nad Hodonínem 3:0 a výhru si vzít nenechali.

Do poločasu bylo hotovo

Utkání 10. kola MSFL nabídlo utkání dvou nováčků, kteří v minulé sezóně působili v divizích.

Utkání lépe začali domácí a právě jejich nástup do utkání byl ve výsledku rozhodující.

Domácí se prezentovali třemi krásnými brankami ze střední vzdálenosti a duel tím rozhodli. O tu první se postaral hned ve čtvrté minutě Pančochář - 1:0.

Domácí byli dále aktivnější a mezi 20. až 22. minutou se dvakrát prosadili. Vymětalík s Kuchařem uklidili své rány do hostující branky a bylo to už 3:0.

Do kabin se tak odcházelo za tříbrankového vedení domácích.

Domácí si výhru pohlídali

V druhém poločase padli ještě další dvě branky.

Nejprve se v 67. minutě prosadil domácí Rolinc a upravil už na 4:0.

Hosté se poté také dočkali alespoň čestného úspěchu, když se v 76. minutě prosadil Pazdera.

Utkání dvou nováčků soutěže tak jasně vyznělo pro SK Hranice.

SK Hranice
Roman Matějka - trenér: „Povedl se nám vstup a tým se zklidnil. Gólu předcházel náš dobrý presink a vybojovaný míč u rohového praporku."