--

--

Frýdlant si z Frýdku-Místku odváží bod

8

Frýdek-Místek chtěl jistě v 10. kole MSFL doma naplno bodovat s nováčkem z Frýdlantu. Ten však podal obětavý výkon a odváží si bod za remízu 0:0.

Gól domácích neplatil

Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu aktivně a skórovali již ve 3. minutě zápasu, zakončují Kovařík byl však v postavení mimo hru, takže branka uznána nebyla.

Frýdečtí byli sice aktivnější, ale do větších příležitostí je hostující defenzíva nepouštěla.

Asi největší příležitost první pětačtyřicetiminutovky přišla ve 24. minutě. Hostující Hajnoš zahrával rohový kop, na něj si nejvýše vyskočil Švrček a za domácím Gergelou zazvonila tyčka.

O dvě minuty později zasáhl brankář Frýdlantu Prepsl včasným výběhem proti zakončujícímu Kovaříkovi.

Skóre zůstalo beze změny

Ani po změně stran se skóre zápasu nezměnilo.

Za zmínku stojí pouze Škorikova dělovka z 66. minuty, která nadělala brankáři domácích Gergelovi značné potíže.

Utkání tak skončilo bezbrankovou remízou, se kterou jsou určitě více spokojeni hosté.

MFK Frýdek-Místek
Robert Pištěk - trenér: „Mužstvo, které se po dnešním utkání usmívá, je určitě Frýdlant, protože až tak často se body ze Stovek neodváží. My bereme remízu jako ztrátu. Byli jsme na soupeře připraveni, věděli jsme, že budeme muset tvořit, což je samozřejmě vždy těžší než bořit. Bohužel nám ve finální fázi chyběla kreativita. Co se týče nějakých přechodů po stranách, to se nám dařilo, ale jak říkám, ve finální fázi nám chyběl pohyb, nápad a ve velké míře také kvalita. Jediné pozititum je to, že jsme neinkasovali gól, ale v tomhle zápase je to prostě málo. Dnešek tedy beru jako ztrátu a nyní ty body musíme nahnat jinde, a to nejlépe hned v následujícím utkání v Hodoníně,”

M. Gergela [-] - T. Hykel [-] , M. Kovařík [-] , M. Vlachovský [-] , L. Dadak [-] , P. Zupko [-] , D. Konečný [-] (63. J. Martiník [-] ) , M. Velner [-] , J. Massaniec [-] , J. Blejchař [-] , J. Nevřela [-] (69. M. Kostka [-] )