--

--

Vítkovice stále čekají na výhru

8

V utkání Vítkovic s béčkem Zlína byli favoritem určitě hosté, protože domácí sbírají body velmi poskromnu a zatím nevyhráli. V utkání se však favorit neprosadil jak chtěl a pouze remizoval.

Domácí šli do vedení

Od úvodu utkání měli překvapivě více ze hry domácí, kteří se lépe pohybovali a hosty předčili v důrazu.

Hosté si o gól doslova koledovali a domácí se dočkali na konci poločasu.

Vítkovice se dostaly do vedení ve 39. minutě, kdy se z velkého vápna trefil pod břevno Richtár.

Další tutovku domácí Zouhar nevyužil a do kabin se šlo za stavu 1:0.

hosté alespoň vyrovnali

Po změně stran udělali hosté změny v sestavě a pomohlo jim to.

Zlepšený výkon hostí nakonec přinesl zasloužené vyrovnání a zapomenutý Hrdlička na zadní tyči dostal míč za Květoně - v 66. minutě 1:1.

Hosté si vypracovali i další možnosti, a to konkrétně Silným, Valentou či znovu Hrdličkou a výsledek mohli otočit.

To se nepovedlo a na druhou stranu musel hosty v jednom případě podržet i brankář Šiška.

Utkání tak skončilo remízou 1:1.

FC TRINITY Zlín B
Vít Vrtělka - trenér: „Druhý poločas se od toho prvního výrazně odlišoval, a kdybychom takto hráli po celý zápas, odváželi bychom si více než jeden bod. Protože jsme však první poločas lehkovážně prohospodařili, dokázali jsme jenom remizovat. A přestože soupeř byl hodně snaživý, z výsledku jsem zklamaný.“