--

--

6. J. Kiška , 91. D. Rapavý , 93. D. Dziuba (p.)
7

Soutěž MSFL má za sebou již osmé kolo. Poprvé bodově zaváhala první Kroměříž, které remizovala na hřišti béčka Slovácka. Kvítkovice potvrdily roli favorita a zvítězily doma nad posledními Vítkovicemi.

Kiška poslal domácí do vedení

Vítkovice se souží na posledním místě tabulky a domácí tak byli v roli favorita.

Kvítkovice také nastoupily do utkání aktivněji a už v šesté minutě se gólově prosadil domácí Kiška - 1:0.

Místo toho aby během první půle domácí dále sčítali šance či góly, tak počítali zraněné hráče.

Nejprve odstoupil Matyáš Blahuta a po něm i brankář Semanko.

Poločas tak skončil hubeným vedením domácích.

Domácí výhru potvrdili v nastavení

Nucená střídání během první půle narušily tlak domácích a v druhé půli to bylo spíše bojovné utkání.

Domácí dlouho nemohli přidat uklidňující druhý gól.

V nastavení druhé půle se jim to však podařilo a hned dvakrát.

V první minutě nastavení se prosadil Rapavý - 2:0  a po něm upravil z penalty na 3:0 Dziuba.

Tři body zůstaly doma a v dalším kole čeká Kvítkovice zápas na půdě druhých Rosic.

FC Zlínsko
Petr Zapalač - trenér: „Měli jsme dobrý vstup do zápasu, pomohl nám rychlý gól. Bohužel nás znovu přibrzdila zranění, do konce poločasu museli střídat Matyáš Blahuta, který má problémy s kolenem, možná to bude meniskus. Drobné potíže nedovolily pokračovat Juraji Semankovi.“