--

--

Zápasy Velkého Meziříčí baví - tentokrát padlo sedm branek!

10

Sedmým kolem pokračovala od pátka do neděle soutěž MSFL. Po sedmi odehraných kolech zůstává stále bez ztráty bodu v čele Kroměříž, která ve šlágru kola zvítězila 2:1 na půdě druhých Rosic. Velké Meziříčí zvládlo lépe přestřelku ve Vítkovicích, kde vyhrálo 4:3.

Pět branek v první půli

Zápasy Velkého Meziříčí určitě nenudí, ba naopak, když poslední dva skočili divokými remízami 3:3.

To však byly pouze předehry toho, co se stane ve Vítkovicích, kam hosté přijeli v roli favorita.

Vstup do zápasu měli hosté z Velkého Meziříčí parádní. Už po pár desítkách sekund zahrávali rohový kop a prosadil se Malata – 0:1.

Vítkovice první šanci nezužitkovaly a po deseti minutách pykaly podruhé, když se trefil Šuta - 0:2.

Domácí dokázali rychle odpovědět. Ve 13. minutě se střelou na zadní tyč prosadil Richtár a snížil na 1:2.

Domácí to nakoplo a ve 37. minutě vymetl šibenici nádhernou střelou z otočky Raab – 2:2.

S odpovědí však přišel nejlepší hráč loňské sezóny Plichta, který střelou bez přípravy čtyři minuty před pauzou zvýšil na 2:3 pro hosty.

Hosté berou tři body

V úvodní čtvrthodině druhé půle se událo vše podstatné.

deset minut po pauze opět Richtár vyrovnal na 3:3.

Jenže poslední góĺové slovo měli v zápase hosté, konkrétně to byl Plichta - v 59. minutě 3:4.

Hosté tak neprohráli pět zápasů v řadě a do tabulky si připsali další body. Naopak domácí se trápí u samého dna tabulky.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: Být trenérem je dřina, obzvlášť v zápase jako byl dnes. Byly to nervy až do konce, naštěstí jsme domácí přestříleli a vybojovali strašně důležité 3 body. Co se týče bodového zisku, tak jsme se dostali do klidného středu, kdy v následujících zápasech můžeme jen překvapit a doufám, že neporazitelnost natáhneme ještě o další zápasy.