--

--

V Hodoníně rozhodla jediná branka

10

Sedmým kolem pokračovala od pátka do neděle soutěž MSFL. Po sedmi odehraných kolech zůstává stále bez ztráty bodu v čele Kroměříž, která ve šlágru kola zvítězila 2:1 na půdě druhých Rosic. Hodonín si doma spravil trochu chuť, když si připsal tři body za hubenou výhru 1:0 nad rezervou Zlína.

Domácí šli do vedení

Fotbalisté Hodonína přivítali v 7.kole rezervní tým ligového Zlína.

Domácí si chtěli zvednout náladu a připsat konečně tři body po pětizápasové sérii bez výhry.

Na první branku utkání se čekalo do 35. minuty. Průniková nahrávka domácích našla Libora Bobčíka, který v následném brejku na brankáře hostí Šišku uklidil míč na zadní tyč – 1:0.

Zvýšit náskok mohl Hodonín o tři minuty později. Dlouhý nákop se dostal k Jágerovi, který posunul míč na úplně volného Bohuna, jehož střela sice prošla za záda hostujícího brankáře, avšak těsně před brankovou čárou se hráči Zlína podařilo kutálející balón vykopnout do bezpečí.

Do kabin se tak šlo za vedení domácích 1:0.

Domácí si výhru pohlídali

I ve druhém poločase domácí dobře využívali své kraje a do šestnáctky hostů posílali jeden centr za druhým.

hosté měli také své šance, ale nedokázali je zužitkovat.

V posledních minutách si béčko Zlína nedokázalo vytvořit závěrečný tlak, a tak v poměrně vyrovnaném utkání, které nabídlo několik šancí a zajímavých situací, odjíždí po porážce 0:1 bez bodu.

FK Hodonín
Libor Bobčík - hráč domácích: „Hráli jsme lépe než hosté, měli jsme i víc šancí. Zápas byl pro mě specifický, všechny kluky ze Zlína nám, ale speciálně jsem se na utkání nepřipravoval.“