--

--

Šest branek v Hodoníně

9

Pátým kolem, ale již šestými zápasy v nové sezóně, pokračovala o víkendu soutěž MSFL. Po šesti odehraných kolech zůstává stále bez ztráty bodu v čele Kroměříž, kterou pronásledují Rosice a stále neporažené béčko Slovácka. Velké Meziříčí vstřelilo v Hodoníně tři branky, ale odváží si jen bod.

Domácí šli do vedení

Domácí vstoupili do utkání aktivně a už v jedenácté minutě se radovali z gólu, když se prosadil Patrik Švantner - 1:0.

Celkově byla první půle v režii domácích. Vytvářeli si šance, byli fotbalovější, ale bez dalšího gólového efektu.

Hosté si tedy do kabiny odnášeli celkem lichotivý výsledek.

Přestřelka v druhé půli

Úvodní desetiminutovku druhého dějství si však Hodonín určitě představoval jinak.

Nejprve musel kvůli svalovému zranění střídat kanonýr Martin Holek a v 55. minutě hosté zásluhou Mirka Malaty srovnali - 1:1.

Domácí Milan Kadlec vrátil domácím v 63. minutě vedení - 2:1.

Domácí se však z vedení neradovali dlouho, o dvě minuty později vyrovnal Petr Dolejš 2:2.

Chyb v defenzivě Hodonína přibývalo a Velké Meziříčí se v 82. minutě po druhé trefě Malaty dostalo poprvé v utkání do vedení - 2:3.

Domácí vrhli veškeré snahy do útoku a byl to Kyselka, který zařídil v 91. minutě Hodonínu vyrovnání - 3:3.

FK Hodonín
Pavol Švantner - trenér: „Opakovalo se utkání z minulého týdne s rezervou Slovácka. Šli jsme do vedení, hráli jsme aktivně a vytvářeli si šance. Bohužel druhé poločasy jsou naše bolest, z minima šancí dostáváme laciné branky. Podařilo se nám naštěstí vyrovnat, ale pro mě je i bod málo.“