--

Premiéra jako HROM - Hodonín smetl Znojmo 7:0!

12. T. Jáger , 23. M. Holek , 31. O. Sukup , 59. J. Špalek (vl.) , 62. T. Jáger , 67. J. Pazdera , 74. T. Jáger
7

Letní pauza byla krátká a již v pátek 5. 8. se rozběhl naplno kolotoč podzimních zápasů MSFL. Jak jsou týmy na sezónu připraveni se odhalí až za pár kol, ale v rámci prvního kola bylo důležité to, že v duelu mezi nováčkem z Hodonína a Znojmem excelovali domácí, kteří vyhráli 7:0.

Do poločasu bylo hotovo

Už před startem nového ročníku MSFL a na základě výsledků z přípravy se od Hodonína čekalo, co jako nováček v soutěži předvede.

A on se opravdu předvedl, a to hned v prvním kole, když vyprášil Znojmo.

Od úvodního hvizdu byl na hřišti jenom jeden tým.

Domácí nepouštěli Znojmo do žádných šancí a sami trestali fatální chyby v hostující defenzivě.

Skóre utkání otevřel ve dvanácté minutě Tibor Jáger. Do poločasu se prosadili ještě Martin Holek ve 23. minutě s Ondřejem Sukupem ve 31. minutě a o vítězi bylo téměř rozhodnuto.

Do kabin tak šli domácí s tříbrankovým vedením v zádech.

Domácí přidali další branky

Ani ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil.

Hodonín byl silný na míči a svojí kombinační hrou se dostával do dalších brankových příležitostí.

Po hodině hry si hosté dali vlastní gól a o tři minuty později dostal balon do stejné branky podruhé v utkání Jáger - 5:0.

Trápení znojemského mužstva však pokračovalo i nadále. Na 6:0 navyšoval střídající Jakub Pazdera, jenž v létě posílil nováčka soutěže z Tasovic.

Pomyslnou tečku za dokonalým představením udělal osmnáctiletý Tibor Jáger, který ve svém premiérovém zápase ve třetí lize zkompletoval hattrick.

Bude Hodonín štikou soutěže? To se potvrdí v dalších zápasech.

FK Hodonín
Tibor Jáger - střelec tří branek domácích: „Do nové sezony jsme vstoupili dobře. Když mužstvo vede o víc branek, každému se hned hraje líp. Roste chuť i sebevědomí.“

1. SC Znojmo FK
Milan Pacholík - trenér: Je to těžká situace, měli jsme problém vůbec složit sestavu, máme vykartované a zraněné hráče. Musíme se poučit a soustředit se na další zápas. Udělali jsme spoustu individuálních chyb, což rozhodlo zápas. Hodonín řadím s Hlučínem k favoritům soutěže.