38. J. Fiala
8

Domácí na jihu Moravy potvrdili roli favorita.

Domácí po půli vedli

Závěrečný podzimní duel proti Staré Říši rozhodnul moment z 37. minuty zápasu, kdy se po Hlochově centru prosadil hlavou Fiala a poslal Břeclav do vedení - 1:0. Do kabin šli tak v lepší náladě domácí.

Domácí si vedení pohlídali

Další větší šance si domácí Břeclav vypracovala až v druhé půli, Musilovu hlavičku zneškodnil před brankovou čarou hostující obránce a Kristoně vychytal na brankové čáre nejprve hostující brankář a následnou dorážku zastavila levá tyč. Břeclav tak vyhrála nejtěsnějším rozdílem 1:0 a po 3 kolech bez bodu si tak připisuje 3 body za výhru nad Starou Říší.

MSK Břeclav
Vladimír Malár (trenér): Věděli jsme, že soupeř před týdnem udolal Start, a tak jsme jej vůbec nepodcenili. Ze začátku jsme byli lepším celkem, potom se zápas dohrával mezi velkými vápny.

FSC Stará Říše
Lukáš Staněk (asistent): Podle mě to bylo zbytečně tvrdé utkání. Nepomohl tomu ani terén. Utkání bylo vyrovnané, ale domácí své šance proměnili. Chyběla nám kvalita v koncovce.