80. R. Svoboda , 87. Š. Žalud (vl.) - 38. D. Havlín
11

Domácí v závěru dvakrát udeřili a zaskočili lídra tabulky.

Hosté po půli vedli

V prvním poločase jsme si hosté vytvořili územní převahu, kopali hodně rohů, spousta centrů létala do vápna, ale nic z toho nebylo. Gól hosté dali až v 38. minutě po rychlé akci po ose Pařízek - Michna - Havlín, kdy posledně jmenovaný mířil přesně k tyči - 0:1. Poté si hosté vypracovali další šance, které však neproměnili.

Domácí v závěru rozhodli

Ve druhém poločase favorit utkání domácí ještě více zatlačil, měl vyložené šance, ale další gól už nevstřelil. A tak přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu. Kalich hořkosti jsme si vypili až do dna chvíli na to, když jsme si vstřelili nešťastný vlastní gól.  V 80. minutě se trefil Svoboda - 1:1. Chvíli poté si druhý gól do hostující sítě srazil o sedm minut později nešťastník Havlín - 2:1

FSC Stará Říše
Lukáš Staněk (asistent trenéra): V první půlce jsme hráli dobře zezadu, měli jsme i šance, ale nakonec jsme šli do kabin naštvaní. V závěru se štěstí přiklonilo na naši stranu. Kluci zápas odjezdili a zaslouží si pochvalu.

R. Dutka [-] - L. Kryštůfek [-] , D. Drovalov [-] (91. F. Rampír [-] ) , J. Pospíchal [-] (78. F. Nechvátal [-] ) , J. Chramosta [-] , M. Zarovnii [-] (62. S. Borzenko [-] ) , D. Čížek [-] , J. Cejpek [-] , O. Kvych [-] , R. Svoboda [-] , M. Pokorný [-]