15. M. Vopršal - 54. J. Kosorin (p.)
10

Domácí vedli, ale hosté přestávce srovnali díky penaltě.

Domácí po půli vedli

První branku vsítili po patnácti minutách domácí, když po standardní situaci dotlačil míč do sítě Matěj Vopršal - 1:0. Domácí poté pozorně bránili. Nejlepším hráčem hostů byl Burac, který je zlobil v křídelních prostorech. Hosté měli optickou převahu, ale vyrovnat nedokázali.

Hosté po přestávce srovnali

V 54. minutě bylo srovnáno, když Kosorin proměnil penaltu - 1:1. Nejblíže k dokonání obratu byl Mihál, ale jeho střela skončila na tyči domácí svatyně. Nakonec mohli být šťastnějším týmem domácí, ale po standardní situaci skončil míč jen na břevně brány hostů. V utkání na Vysočině se tak body dělily.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Michal Votava (trenér): Narazili jsme na hodně náročného soupeře, bohužel kvalitu hry dost ovlivnil těžký terén. Snažili jsme se neudělat chybu, protože soupeř byl z brejků velmi nebezpečný.

TJ Sokol Lanžhot
Jaroslav Hílek (trenér): Doma jasně dominujeme, zápasy vyhráváme vysokým rozdílem. Špatné výkony venku jsou pro mě záhadou. Ve Ždírci jsme měli zápas pod kontrolou, ale necháme se na deset minut zatlačil a dostaneme branku.

M. Vlček [-] - M. Vopršal [-] - L. Netolický [-] (63. P. Klimeš [-] ) , D. Pelikán [-] , P. Novotný [-] , J. Málek [-] , O. Pavlas [-] , P. Pátek [-] (63. L. Mrázek [-] ) , J. Novotný [-] , J. Fikar [-] , J. Veselský [-] (82. K. Štukhejl [-] )

D. Žúrek [-] - P. Mikúšek [-] , P. Balážik [-] , M. Malacka [-] , P. Šenk [-] , A. Pidruchnyi [-] , E. Burac [-] (77. D. Bogdalík [-] ) , J. Kosorin [-] , N. Mihál [-] , T. Milota [-] , S. Milota [-] (46. T. Ravas [-] )

ŽK: 68. M. Vopršal , 70. P. Klimeš , 81. J. Fikar - 58. T. Ravas , 61. M. Malacka , 63. P. Balážik , 68. P. Šenk , 84. J. Kosorin .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TERBER Ondřej - DENEV Alex, KYLAR Roman.