65. M. Prášil (vl.) - 22. D. Šmerda , 50. M. Prášil , 54. M. Prášil , 77. M. Prášil

Prášilův hattrick zajistil hostům tři body.

Hosté po půli vedli

Hosté si vedení pohlídali

FSC Stará Říše
FSC Stará Říše (FB): Bohužel utkání se našim hrubě nepovedlo. Už ve 22.minutě se hosté ujali vedení a naše hráče nepustli k ničemu. Poločas byl 0:1 pro hosty. Ve druhém dějství se hrálo podle stejných not jako ten první. Bez velkých šancí a nepříliš pohledný fotbal. Bohužel v 50. a 54. minutě skóroval hostující Prášil a bylo po nadějích. Tentýž hráč nám přidal později ještě jeden gól a zapsal tak hatrick. Stejný hráč si dal i vlastní gól a upravil tak na konečných 1:4 pro hosty z Bystřice nad Pernštejnem.

SK Bystřice nad Pernštejnem
Pavel Blaha (asistent trenéra): Vyzdvihnout jeden výkon z našich hráčů by bylo jednak dosti těžké, jednak nespravedlivé. Všichni hráči si splnili rozdílné úkony svých rolí na hřišti a díky tomu mohl vzniknout dobrý týmový výkon, který pak dal možnost zazářil jednotlivým hráčům na daných postech.

R. Dutka [-] - J. Chramosta [-] , D. Drovalov [-] , J. Pospíchal [-] , S. Borzenko [-] , V. Švarc [-] (80. D. Hajdík [-] ) , J. Cejpek [-] , O. Kvych [-] (76. L. Gall [-] ) , R. Svoboda [-] , L. Kryštůfek [-] , M. Zarovnii [-]

Z. Veselý [-] - L. Chloupek [-] , J. Pačovský [-] , D. Šmerda [-] (84. P. Blaha [-] ) , Š. Buršík [-] (70. R. Matocha [-] ) , M. Malý [-] , T. Padrtka [-] , R. Sklenář [-] , M. Prášil [-] (87. M. Hofmann [-] ) , M. Svoboda [-] , F. Kuldan [-]

ŽK: 75. L. Kryštůfek - 63. Š. Buršík .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: RYGL Luboš - ROSICKÝ Jakub, LANDSMAN David.