4. J. Coufal - 8. L. Dočkal (vl.) , 14. D. Havlín
8

Domácí brzy vedli, ale hosté rychle skóre otočili.

Hosté po půli vedli

V Havlíčkově Brodě se potkaly týmy, které vyznávají kombinační fotbal, a tak byl k vidění, hlavně v prvním poločase, vcelku pohledný zápas. Vše podstatné se odehrálo defacto do 15. minuty zápasu, kde padly všechny góly. První gól vstřelili domácí, když se po pohledné akci radoval už ve 4. minutě Coufal - 1:0. Zanedlouho se hostům podařilo skóre otočit na jejich stranu. Nejprve Avdič našel vrchem Havlína, jehož po zemi střílený centr si srazil domácí obránce do vlastní branky - 1:1. Pár minut na to skvěle vyvezl Pařízek balón z vlastní poloviny a vynikající kolmou přihrávkou našel rozběhnutého Havlína, který po sólu prostřelil domácího gólmana - 1:2.

Hosté si vedení pohlídali

V dalším průběhu utkání už gól nepadl, a tak si hosté odvezli tři body za těsné vítězství 2:1.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jindřich Adamec (trenér): Začali jsme parádně, ale pak jsme jako vždy začali být bojácní a soupeře jsme pustili do zápasu. Před přestávkou jsme se dostali do pár šancí, ale gól jsme nedali. Připravovali jsme tým na to, že Start je hodně o individualitách. To se ale úplně nepotvrdilo, bylo to hlavně o našich opakujících se chybách. Mít jeden bod doma je hrozně málo.

L. Konrád [-] - J. Bajer [-] , J. Coufal [-] , M. Pavlík [-] (83. J. Pavlík [-] ) , D. Fikar [-] , V. Novák [-] (71. M. Sikora [-] ) , J. Pavlas [-] , A. Novák [-] (46. J. Peca [-] ) , L. Dočkal [-] , M. Cakl [-] , R. Turek [-]