Ždírec doma selhal

8

Překvapení kola se událo ve Ždírci, který nezvládl krajské derby.

Hosté po půli vedli

Áčko Staré Říše konečně přivezlo všechny body, a to že Ždírce nad Doubravou. Po úvodní šanci domácích, kdy hosty podržel Dutka šli v 18. minutě do vedení, když si po standardní situaci Svobody naběhl na centr Pokorný - 0:1. Do konce poločasu se hrálo vyrovnaně se šancemi na obou stranách. Ovšem hosty podržel Dutka a neujala se ani šance Svobody.

Hosté si vedení pohlídali

Po změně stran hosté odskočili do dvoubrankového vedení. Po krásné akci zakončoval Svoboda - 0:2. Domácí Ždírec si ve zbytku utkání vytvořil platonický tlak s několika standardními situacemi, ale hostující hráči si se vším poradili a odvezli si zaslouženě všechny tři body.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Michal Votava (trenér): Nějak proti nám týmy začínají více bránit, hrajeme do plných. Navíc až příliš dlouho držíme balon, chybí tomu větší přímočarost. Snad nás ty dvě prohry zdravě nakopnou

FSC Stará Říše
Lukáš Staněk (asistent): Vzadu jsme hráli disciplinovaně a podruhé v řadě jsme udrželi nulu. K tomu jsme přidali i kvalitu v koncovce. Trošku jsme sázeli na to, že nás domácí mohou podcenit. Otázka, zda to tak bylo, patří jim.

M. Vlček [-] - P. Novotný [-] - M. Vopršal [-] - K. Štukhejl [-] , J. Veselský [-] , L. Netolický [-] (67. P. Pátek [-] ) , P. Klimeš [-] , J. Šrámek [-] , J. Novotný [-] , J. Fikar [-] , J. Málek [-]

R. Dutka [-] - L. Gall [-] (68. J. Cejpek [-] ) , D. Drovalov [-] (90. J. Sobotka [-] ) , J. Pospíchal [-] , M. Zarovnii [-] (82. F. Rampír [-] ) , V. Švarc [-] , D. Čížek [-] , R. Svoboda [-] , M. Pokorný [-] , L. Kryštůfek [-] , J. Chramosta [-]

ŽK: 60. J. Málek , 80. P. Novotný , 86. P. Pátek - 23. J. Chramosta , 77. R. Dutka , 79. J. Cejpek , 81. D. Čížek .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: KRONDRÁF Jan - HOVORKA Miroslav, NEJEZCHLEB Miroslav.