4. P. Lapeš (p.) , 7. P. Lapeš , 60. M. Moravec , 84. T. Cihlář , 91. M. Dítě
8

Vstup do soutěže vyšel lépe domácím, a ti slaví pohodové tři body.

Domácí po půli vedli

O osudu utkání domácí rozhodli hned v úvodu. Ve 4. minutě byl faulován ve vápně Moravec, k penaltě se postavil Lapeš a poslal domácí do vedení - 1:0. V dalším průběhu domácí zahodili několik šancí a až těsně před přestávkou je svojí druhou brankou uklidnil kanonýr Lapeš, který procedil míč za gólmana hostů - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí po přestávce přidali další tři branky. Po hodině hry si s obranou hostů pohrál Moravec a přesnou střelou navýšil vedení Tasovic - 3:0. V samotném závěru se ještě domácí radovali z dalších dvou branek. V 84. minutě předvedli Švarc s Lapešem fotbalovou parádu a celou akci korunoval brankou do okryté svatyně Cihlář - 4:0. V nastaveném čase se ještě stihl prosadit střídající Dítě - 5:0.