Hlučín padl s béčkem Slovácka

6

Krasojízda Hlučína podzimem skončila nakonec domácí prohrou s béčkem Slovácka.

Poločas bez branek

V případě vítězství mohl jít Hlučín do čela tabulky, ale doma ho čekalo dobře hrající béčko Slovácka.

Hlučín šel do utkání jako favorit, ale na druhou stranu po velmi náročném programu.

Během první půle domácí moc nehrozili.

Hosté se dostávali více do šancí, se kterými si však domácí dokázali poradil a poločas skončil 0:0.

Hosté berou tři body

Po přestávce se Hlučín zvedl.

Do větší šance se dostali domácí v poslední čtvrthodině, kdy po pravé straně zatáhl balon Buchvaldek, odcentroval na zadní tyč, kde celou akci zavíral Lehnert. Ke smůle domácích neúspěšně.

Po této akci domácích přišel gólový kontr hostí, když se prosadil v 81. minutě Polášek - 0:1.

Na konečných 0:2 upravil v osmé minutě nastavení Yohana, který využil toho, že v hostujícím pokutovém území se nacházel i domácí brankář Lapeš.

Domácí se tak prohrou připravili o možnost se dostat na první místo a přezimují druzí s dvoubodovou ztrátou.

FC Hlučín
Filip Smékal - trenér: Došly nám po náročném programu baterky. Navíc se proti nám představil kvalitně připravený tým Slovácka, který si nakonec odvezl tři body.