--

Remíza béček Slovácka se Zlínem

25. T. Koryčan - 5. O. Porč (vl.)
9

Ve 14. kole MSFL se urodila remíza béček, kdy rezerva Slovácka hrála 1:1 s juniorkou Zlína.

Obě branky padly v úvodním dějství

Domácí byli v utkání tabulkovým favoritem.

Béčko Slovácka začalo aktivněji, bylo lepší, ale jako první se radovali hosté.

Nejprve si totiž domácí po centru Hrdličky vstřelili vlastní gól - v 5. minutě 0:1.

Domácí to nerozhodilo a pokračovali v aktivitě.

Ve 25. minutě vyrovnal domácí Koryčan - 1:1.

Za tohoto stavu se odcházelo i do kabin.

Skóre zůstalo beze změny

Ve druhém poločase hosté svůj projev zlepšili.

Domácím se vyrovnali v aktivitě, měli šance, které ovšem nedotáhli k zakončení.

Béčko Slovácka hrozilo převážně ze standardních situací.

Ani jednomu z týmů se skórovat nepovedlo a body se dělily.

FC TRINITY Zlín B
Vít Vrtělka - trenér: Výsledek asi odpovídá průběhu zápasu. Slovácko bylo lepší v prvním poločase, mně se zase zamlouval náš výkon po změně stran. V první půli jsme šli sice do vedení, jinak jsme ale příliš nebezpeční nebyli. Slovácko bylo silnější na míči, dostávalo se do kombinace, na druhou stranu ani my jsme mu toho před naší bránou mnoho nedovolili.