--

Zápas plný zvratů skončil 3:3

57. A. Plichta , 77. A. Plichta , 91. M. Sysel - 39. O. Pernatskyi (p.) , 42. D. Rapavý , 93. P. Chovan
9

Zápasy Velkého Meziříčí musí nezávislé fanoušky bavit, protože v nich padá hodně branek. To samé platilo i v utkání 11. kola MSFL, kdy domácí Velké Meziříčí hostilo Kvítkovice.

Hosté šli do vedení

Byl to zápas plný zvratů, ale pojďme se na vše podívat od začátku.

Od úvodních minut byli lepším týmem hosté a domácí jim svými chybami koncem poločasu věnovali vedení.

Ve 39. minutě se z nařízeného pokutového kopu prosadil hostující Pernatskyi a poslal hosty do vedení.

O tři minuty později přidal druhou branku hostí Rapavý a za stavu 0:2 se šlo do kabin.

V druhé půli se děly věci

Ve druhém poločase se však začaly dít věci. Domácí ožili a dokázali vyrovnat.

Domácí Plichta dvakrát skóroval po přihrávkách Dolejše a vyrovnal stav utkání, když se prosadil nejprve v 57. a poté v 77. minutě.

V nastavení zápasu pak přišel dokonce obrat domácích, když Sysel vstřelil gól na 3:2.

Bohužel pro domácí to však neznamenalo definitivní obrat, hosté z poslední možné akce vyrovnali na konečných 3:3.

Zápas zvratů bavil, ale domácí tato ztráta určitě mrzí.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: Kdyby mi v poločase někdo řekl, že budeme v poslední minutě zápasu vést, tak bych se ho zeptal, jestli se nezbláznil. Každopádně jsme vytěžili z minima maximum a málem se nám podařil zázrak. Bohužel, soupeř z jediné možné situace vyrovnal na konci utkání na konečných 3:3.

A. Dubec [-] - P. Mucha [-] , D. Karmazín [-] , M. Malata [-] (69. J. Vašíček [-] ) , M. Sysel [-] , M. Malata [-] (92. L. Štourač [-] ) , A. Plichta [-] , T. Franěk [-] , R. Šuta [-] (46. P. Partl [-] ) , P. Dolejš [-] , M. Puža [-]