--

--

Rosice si odváží tři body ze Zlína

8

Juniorka ševců prohrála druhý domácí zápas v řadě. V 11. kole soutěže MSFL však favorita zejména v prvním poločase potrápila, ale hosté si nakonec odváží tři body.

Hosté šli do vedení

Na rozdíl od předchozích zápasů začala juniorka ševců aktivně a obranu Rosic dokázala dostávat do úzkých.

Hosté si však poměrně brzy pomohli standardní situací, ze které udeřili. Ve čtvrté minutě se prosadil Černý - 0:1.

Domácí se nenechali otrávit, dál si hledali cestu k rosické bráně a v polovině poločasu díky Trtkovi zaslouženě vyrovnali - 26. minuta 1:1.

Jenomže hosté hned za čtyři minuty po rohovém kopu získali vedení zpět - Zezula 1:2.

Domácí poté usilovali o vyrovnání, ale do pauzy se jim to nepovedlo.

Hosté si výhru pohlídali

Do druhého dějství vstoupili domácí s nátlakovou hrou a cílem minimálně vyrovnat.

Ovšem po další individuální chybě domácích podnikly Rosice rychlý brejk a třetím gólem se definitivně uklidnily - 55. minuta Kotásek 1:3.

Zápas už další branku nepřinesl a hosté si odváží tři body.

V dalším kole cestují mladí ševci na hřiště vedoucí Kroměříže.

FC TRINITY Zlín B
Vít Vrtělka - trenér: „Do zápasu jsme vstoupili slušně, hráli jsme mnohem přímočařeji než v předchozích kolech a i přes obdrženou branku jsme dostávali soupeře do nepříjemných situací. Věřil jsem, že po vyrovnání budeme nahoře a výsledek otočíme, jenomže nevynucenými chybami a špatným technickým řešením jsme Rosicím nabídli další standardní situaci, což je velmi silná soupeřova zbraň. Přesto jsme poločas dohráli aktivně, ale proti dobře organizované obraně už jsme se neprosadili."

J. Šiška [-] - V. Mlýnek [-] (62. D. Červinka [-] ) , D. Valenta [-] , M. Hartman [-] (80. T. Chrudina [-] ) , D. Mach [-] (62. J. Novák [-] ) , A. Číž [-] , P. Jiráček [-] , P. Kulíšek [-] (86. P. Hönig [-] ) , D. Trtek [-] (80. T. Uhřík [-] ) , F. Jura [-] , F. Němeček [-]